Rubriky
Aktuality

10 inspirací pro dětský pokoj holčičky: od princezny po dobrodružství v džungli


1. Princeznovský pokoj

Vytvořte pro vaši malou princeznu královský pokoj, který ji bude připomínat pohádkový zámek. Zvolte růžovou, fialovou nebo béžovou barvu a doplňte ji zlatými a stříbrnými prvky. Na stěnu můžete umístit tapetu s motivem princeznovského zámku a na postel položit polštář s korunkou. irevir.cz nabízí široký výběr dekorací pro princeznovský pokoj.

2. Dětský pokoj v pastelových barvách

Pastelové barvy jsou ideální volbou pro dětský pokoj holčičky. Zvolte jemné odstíny růžové, modré nebo žluté a doplňte je bílými nebo šedými prvky. Na stěnu můžete umístit tapetu s motivem obláčků nebo květin a na postel položit polštář s motivem zvířátka. irevir.cz nabízí široký výběr dekorací v pastelových barvách.

3. Dětský pokoj s motivem moře

Vytvořte pro vaši holčičku pokoj plný mořských motivů. Zvolte modrou barvu a doplňte ji bílými a zelenými prvky. Na stěnu můžete umístit tapetu s motivem mořských zvířat a na postel položit polštář s motivem lodě. irevir.cz nabízí široký výběr dekorací s motivem moře.

4. Dětský pokoj s motivem džungle

Vytvořte pro vaši holčičku pokoj plný dobrodružství v džungli. Zvolte zelenou barvu a doplňte ji hnědými a oranžovými prvky. Na stěnu můžete umístit tapetu s motivem džungle a na postel položit polštář s motivem opice. irevir.cz nabízí široký výběr dekorací s motivem džungle.

5. Dětský pokoj s motivem květin

Vytvořte pro vaši holčičku pokoj plný květinových motivů. Zvolte růžovou, fialovou nebo žlutou barvu a doplňte ji bílými a zelenými prvky. Na stěnu můžete umístit tapetu s motivem květin a na postel položit polštář s motivem motýla. irevir.cz nabízí široký výběr dekorací s motivem květin.

6. Dětský pokoj s motivem zvířátek

Vytvořte pro vaši holčičku pokoj plný zvířecích motivů. Zvolte růžovou, modrou nebo žlutou barvu a doplňte ji bílými a šedými prvky. Na stěnu můžete umístit tapetu s motivem zvířátek a na postel položit polštář s motivem kočky. irevir.cz nabízí široký výběr dekorací s motivem zvířátek.

7. Dětský pokoj s motivem vesmíru

Vytvořte pro vaši holčičku pokoj plný vesmírných motivů. Zvolte tmavě modrou nebo černou barvu a doplňte ji bílými a stříbrnými prvky. Na stěnu můžete umístit tapetu s motivem hvězd a na postel položit polštář s motivem rakety. irevir.cz nabízí široký výběr dekorací s motivem vesmíru.

8. Dětský pokoj s motivem kouzelného lesa

Vytvořte pro vaši holčičku pokoj plný kouzelných lesů. Zvolte zelenou nebo hnědou barvu a doplňte ji bílými a růžovými prvky. Na stěnu můžete umístit tapetu s motivem lesa a na postel položit polštář s motivem jednorožce. irevir.cz nabízí široký výběr dekorací s motivem kouzelného lesa.

9. Dětský pokoj s motivem města

Vytvořte pro vaši holčičku pokoj plný městských motivů. Zvolte šedou nebo béžovou barvu a doplňte ji červenými a žlutými prvky. Na stěnu můžete umístit tapetu s motivem města a na postel položit polštář s motivem auta. irevir.cz nabízí široký výběr dekorací s motivem města.

10. Dětský pokoj s motivem sportu

Vytvořte pro vaši holčičku pokoj plný sportovních motivů. Zvolte bílou nebo šedou barvu a doplňte ji růžovými nebo modrými prvky. Na stěnu můžete umístit tapetu s motivem sportovních míčů a na postel položit polštář s motivem tenisové rakety. irevir.cz nabízí široký výběr dekorací s motivem sportu.