Rubriky
Aktuality

Dětské prostěradlo s motivem pandy Moshi Moshi – luxusní bavlněné kvality

Zpříjemněte spánek svých ratolestí díky jemnému prostěradlu ze 100 % bavlny od značky Moshi Moshi.

Dětské srdce si získá především hravým a roztomilým materiálem, vás zase potěší jeho hebkost a vysoká odolnost. Vybrat si navíc můžete až ze 3 velikostí, dokonale tedy padne na různé rozměry matrací.

Bezpečnost a kvalita

Prostěradlo z Moshi Moshi je vyrobeno z 100% bavlny, což zaručuje nejvyšší kvalitu a komfort. Bavlna je navíc hypoalergenní a šetrná k citlivé dětské pokožce. Materiál je zpracován s největší péčí a splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti a zdravotních požadavků.

Rozměry prostěradla a jeho použití

Prostěradla Moshi Moshi jsou k dostání v několika velikostech, které odpovídají běžným rozměrům dětských matrací. Vybrat si tak můžete tu správnou velikost, aby prostěradlo dokonale sedělo na posteli. Nabízíme rozměry 70 x 140 cm, 90 x 200 cm a 140 x 200 cm.

Prostěradlo Moshi Moshi s motivem pandy je ideální volbou pro všechny děti, které milují pandy a hledají stylovou a pohodlnou variantu pro svůj spánek. Vzhledem k jeho kvalitě a hebkosti se však bude hodit i pro náročné rodiče, kteří hledají kvalitní prostěradlo s bezpečností v první řadě. Kvalitní prostěradlo navíc prodlouží životnost matrace, kterou chrání před nečistotami a oděrem.

Odkaz na nákup

Nakupujte Moshi Moshi prostěradlo s motivem pandy na eshopu Esrom.cz! Naše cenově dostupné nabídky jsou ideální pro každého, kdo hledá kvalitní a moderní doplněk pro dětský pokojíček. S Moshi Moshi prostěradlem s motivem pandy se stanete trendsettery a garantujeme vám, že vaše dítě bude mít vždy k dispozici pohodlné a stylové ložení.

Na náš eshop se podívejte a vyberte si vám nejvhodnější velikost. Sami uvidíte, že parádní prostěradla se stávají rychle oblíbeným kouskem a to jak pro rodiče, tak pro děti.

Dětské bavlněné prostěradlo Moshi Moshi panda 70 x 140 cm

Užijte si kvalitu a pohodlí s Moshi Moshi prostěradlem s motivem pandy a s dětmi se konečně nechte unášet do snů. Naše nabídka je široká a zajisté si u nás vyberete prostěradlo přesně podle svých představ a požadavků.