Rubriky
Aktuality

Dvojitý luxusní držák na ručníky z nerezové oceli pro vaši koupelnu – Wenko Mezzano Duo

Oblíbená značka Wenko dokáže z nudného úklidu udělat zábavu. Její praktické kousky nepostrádají šmrnc a nezklamou vás ani v zátěžových situacích.

Nerezová ocel je v koupelně svatá

Zvláštní pozornost bychom chtěli touto cestou věnovat samotnému materiálu, z jakého je tento skvělý držák vyroben. Nerezová ocel je ideální pro prostředí koupelny, jelikož je odolná proti vlhkosti a vodě. Navíc vypadá velmi elegantně a moderně a během chvíle tak zvedne celkovou úroveň vaší koupelny a zlepší její vzhled.

Dvojitý držák na ručníky – pro mnohem větší pohodlí

Wenko Mezzano Duo - dvojitý držák na ručníky
Wenko Mezzano Duo – dvojitý držák na ručníky z nerezové oceli

Dvojitý držák na ručníky, který nabízí značka Wenko, je skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí mít v koupelně nejen praktické, ale i stylové doplňky. Dvojitý držák na ručníky totiž umožňuje pověsit vedle sebe dva ručníky a tím docílit většího komfortu a pohodlí.

Instalace držáku je hračka

Wenko Mezzano Duo se montuje velice snadno. Držák na ručníky je určen k montáži na zeď, takže potřebujete pouze vrták, šrouby a hmoždinky. Pokud si na vrtání netroufáte, nevěste hlavu. Alternativně si také můžete objednat lepidlo Power-Loc® samostatně pro instalaci bez vrtání. Rozteč vrtaných otvorů je 49,5cm – 51cm, což odpovídá standardní rozměrové síti, která je v českých koupelnách nejčastější.

Zakoupit tento luxusní držák na ručníky je mimořádná příležitost

Pokud si chcete pořídit kvalitní a elegantní držák na ručníky, který vám bude sloužit dlouhé roky a nepřestane být funkční a stylový, určitě doporučujeme značku Wenko a konkrétně model Mezzano Duo. Držák si můžete objednat na stránce www.nabytekhned.cz, kde je v současné době nabízen s velice zajímavou slevou, až 27%! Neváhejte a pořiďte si tento skvělý držák na ručníky za mimořádnou cenu.