Rubriky
Aktuality

Exkluzivní skleněný obraz Twin Parrot od KARE Design – rozměr 80x120cm

KARE DESIGN Skleněný obraz Twin Parrot 80x120cm: Máte rádi papoušky? Skleněný obraz Tropical Parrot perfektně oživí každý interiér! Roztomilí papoušci v krásných barvách dodají vašemu domovu exotické kouzlo. K dispozici jsou i další obrazy s papoušky, které můžete vzájemně kombinovat.

Výrazný obraz Tropical Parrot je vyrobený z polypropylenu a opatřen je tvrzeným laminovaným sklem. Skvěle vynikne v moderních i stylových interiérech.

KARE Design Skleněný obraz Twin Parrot

Krásně zpracované papoušky na obrazu Twin Parrot jsou vytvořené ze skla a díky detailnímu provedení velmi věrně napodobují skutečné papoušky. Obraz disponuje rozměrem 80x120cm, což je ideální velikost pro vyplnění většího prostoru na zdi.

Pohledový a exotický kousek do každého interiéru

Pořiďte si papoušky, kteří vám budou dělat milou společnost, ať již je umístíte do obývacího pokoje nebo do pracovny. Obraz Twin Parrot je pohledový kus, který jistě uchvátí pozornost každého vašeho návštěvníka. Výrazné barvy papoušků dodají vášnivou atmosféru a nechte se unášet do světa exotiky.

KARE Design Skleněný obraz Twin Parrot

Kromě obrazů s papoušky nabízí KARE Design i další skleněné obrazy s různými motivy a v různých rozměrech. Vyberte si ten nejvhodnější do vašeho interiéru.

Kvalitní materiály a jednoduchá údržba

Skleněný obraz Twin Parrot je vyrobený z kvalitních materiálů, díky čemuž je velmi odolný a snadno se udržuje. Pokud by se na sklo obrazu něco zachytilo, stačí použít vlhký hadřík nebo jemný čisticí prostředek.

Objednejte si skleněný obraz Twin Parrot od KARE Design prostřednictvím eshopu Nábýtek hned a dopřejte si příjemný kousek exotiky do vašeho domova!

Klikněte zde pro přímý odkaz na produkt.