Rubriky
Aktuality

Hanah Home Obraz Tulipány 80×30 cm: Květinová krása na vaší stěně


Trápí vaše stěny smutek?

Vytvořte si doma malou uměleckou galerii plnou barev a zasněných motivů.

V dnešní uspěchané době se stále více snažíme o relaxaci a uklidnění. Co kdybyste si tedy do domova přinesli kousek přírody, krásného zátiší a květinovou atmosféru. Pokud jste krásou květin unesení, nabízí se vám jednoduché řešení. Zakupte si krásný obraz, který vám pomůže vytvořit tu správnou atmosféru.

Pověste obraz na stěnu nad pohovkou či postel

nebo ho jen tak ležérně položte na komodu nebo opřete o zeď a uvidíte, že pokoj okamžitě pookřeje a vám se v něm hned bude žít zase o něco lépe.

Obraz od Hanah Home s motivem tulipánů je vhodným doplňkem pro každý životní styl, který v sobě nese eleganci a tajemství. Tento obraz vám může pomoci transformovat váš byt a dodat mu nádech elegance a stylu.

Materiál: 100% dřevo o tloušťce 3 mm

Každý obraz od Hanah Home je ručně malován na dřevě. Dřevo dodává obrazu pevnost, stabilitu a zajišťuje jeho dlouhou životnost. Vnese do vašeho domova přírodní prvky, které pomohou snížit napětí a zlepší vaši náladu.

Rozměry: 80×30 cm

Odkaz na produkt: https://www.codina.cz/produkt/hanah-home-obraz-tulipany-80m30-cm

Nebojte se experimentovat a hrát si s uměleckými díly. Hanah Home Obraz Tulipány 80×30 cm je výborným způsobem, jak oživit a vylepšit každý interiér.

Zdroj obrázku: https://www.codina.cz