Rubriky
Aktuality

Idealistické řešení pro váš obývací pokoj: RAL Obývací stěna SEATTLE 6, 273 cm – Černý lesk

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj, vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu, a mnoho dalšího.

Detaily sestavy

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

  • Tloušťka MDF desky je 16 mm
  • Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií
  • Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí
  • Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše
  • Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici

Tato obývací stěna vám nabízí nejen stylový design, ale také variabilitu v uspořádání jednotlivých poliček a skříněk. Díky variabilnímu systému otevírání vám bude uspořádání poliček vyhovovat dle vašeho vkusu a prostoru, který máte k dispozici.

Při uspořádání sestavy je možné využít každý dostupný centimetr, jak ve výšce, tak v šířce. Díky přidanému osvětlení mohou být vystaveny vaše oblíbené dekorace a náčiní tak, aby byly stále dobře vidět a přesto nezabíraly další prostor.

Pokud toužíte po eleganci a variabilitě, tato obývací stěna je pro vás tou správnou volbou. Navíc, pokud si ji objednáte na stránkách https://www.atcomplet.cz/produkt/ral-obyvaci-stena-seattle-6-273-cm-cerny-lesk, získáte ji od prověřeného a uznávaného výrobce.

Obývací stěna Seattle 6

Tato obývací stěna je nejen praktickým a funkčním doplňkem vašeho obývacího pokoje, ale také krásnou dekorací, která dodá vašemu interiéru na eleganci a stylu. Buďte proto nároční na kvalitu a design a neváhejte si dopřát to nejlepší.

Obývací stěna Seattle 6

Při nákupu této obývací stěny si můžete být jisti, že získáte kvalitní, funkční a stylový kus nábytku, který bude dokonalým řešením pro váš obývací pokoj.