Rubriky
Aktuality

Komoda AGNES/HIT 5S v dubu sonoma od Casarreda


Komoda AGNES/HIT 5S v dubu sonoma od Casarreda

Prostorná komoda s 5 zásuvkami

Komoda AGNES/HIT 5S je prostorná komoda s 5 zásuvkami, které vám umožní uložit vše potřebné. Výška zásuvek je dostatečně hluboká pro ukládání i větších předmětů. Díky plastovým úchytům na zásuvkách je ovládání komody velmi snadné a pohodlné.

Jednoduchý design vhodný do moderního interiéru

Komoda AGNES/HIT 5S od Casarreda má jednoduchý design, který se hodí do moderních interiérů. Dub sonoma je neutrální barva, která se skvěle hodí k různým stylům nábytku a barevným kombinacím v pokojích.

Praktický doplněk do ložnice, předsíně, obývacího, dětského nebo studentského pokoje

Komoda AGNES/HIT 5S je univerzálním nábytkem, který můžete umístit do různých místností v bytě. V ložnici vám poslouží jako úložný prostor pro prádlo, v obývacím pokoji pro úschovu různých předmětů, v předsíni pro uložení bot a jiných věcí a některé studenti ji využívají jako úložné místo pro učebnice a další pomůcky do studia.

Vše potřebné můžete uložit do pěti hlubokých zásuvek s plastovými úchyty

Komoda AGNES/HIT 5S od Casarreda je vybavena pěti hlubokými zásuvkami, které vám umožní uložení většího množství věcí. Plastové úchyty na zásuvkách usnadňují manipulaci s nimi a jejich otevírání.

Korpus i dvířka jsou z laminované dřevotřísky v barvě dub sonoma

Komoda AGNES/HIT 5S je vyrobena z kvalitního materiálu, kterým je laminovaná dřevotříska v barvě dub sonoma. Tento materiál je velmi odolný vůči poškrábání, nárazům a vysokým teplotám. Komoda bude proto dlouhodobě vypadat jako nová.

Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou

Kromě odolnosti proti poškrábání a nárazům, je laminovaná dřevotříska v barvě dub sonoma také odolná vůči vysokým teplotám. Hraněná ABS pásky na krajích dávají komodě dokonalý vzhled.

Pojezdy v zásuvkách jsou kovové s plastovými kolečky

Komoda AGNES/HIT 5S má kovové pojezdy v zásuvkách, které jsou vybaveny plastovými kolečky. To zajišťuje plynulý a snadný pohyb zásuvek. Kovové pojezdy jsou velmi odolné a slouží k dlouhodobému bezproblémovému provozu.

Dodáváme v demontovaném stavu

Komoda AGNES/HIT 5S je dodávána v demontovaném stavu, což znamená, že se musíte připravit na montáž. Díky jednoduchému sestavení však můžete mít komodu připravenou k použití během několika málo hodin.

Pokud máte zájem o zakoupení této komody, můžete si ji objednat na stránkách srovnavacnabytku.cz.