Rubriky
Aktuality

Kvalitex Saténové povlečení Stripe béžová – luxusní a stylová dekorace vaší postele

Saténové povlečení Stripe představuje kolekci velmi moderních jednobarevných desénů. Saténové povlečení je vyrobené z bavlněné tkaniny atlasové vazby. Použitá tkanina je velmi kvalitní a zároveň jemná. Pevnost tkaniny je zachována. Povlečení je hřejivé a velmi příjemné na omak. Svůj exkluzivní povrch si bavlněný satén získává díky speciálnímu výrobnímu procesu, kterému se říká mercerování. Díky tomuto postupu se dosáhne zvýšení pevnosti materiálu a zvýraznění barev.

Kvalitex Saténové povlečení Stripe béžová je opatřeno zapínáním na zip s peckovým jezdcem. Zapínání není po celé šíři povlečení, je odšito 5 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení má snadno žehlivou úpravu a nemačká se. Povlaky u polštářů jsou bez okrasného lemu. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm, po prvním vyprání dojde ke sražení materiálu na požadované rozměry.

Vyrobeno v České republice

Kvalitex Saténové povlečení Stripe béžová je vyrobeno v České republice. Pokud preferujete nakupovat domácí produkty, jistě oceníte tuto informaci. Koupí této luxusní a stylové dekorace vaší postele nejenže dopřejete sobě a vašemu interiéru kousek luxusu, ale zároveň podpoříte domácí výrobu.

Kvalitex Saténové povlečení Stripe béžová

Vyrobení povlečení v České republice také znamená, že se jedná o produkt, jenž prošel náročnými kontrolami kvality. Materiály i provedení jsou špičkové a zaručují dlouhou životnost. Vaše investice do této luxusní a stylové dekorace vaší postele se tak stává moudrou volbou.

Sada obsahuje povlak na polštář a povlak na přikrývku

Kvalitex Saténové povlečení Stripe béžová je prodáváno jako sada, která obsahuje povlak na polštář o rozměru 70 x 90 cm a povlak na přikrývku o rozměru 140 x 200 cm. Tento rozměr je ideální pro standardní jednolůžko. Pokud tedy hledáte kvalitní povlečení do vaší ložnice, které bude krásně ladit s vaším zařízením a zároveň bude dobře padnout a bude příjemné na dotek, je tato sada tou správnou volbou.

Přemýšlíte, jakou barvu byste si měli vybrat? Béžová je neutrální a univerzální barva, která krásně lichotí různým interiérům. Působí elegantně, ale zároveň není příliš okázalá, takže nepřebíjí ostatní dekorace v místnosti. Potěšte sebe i váš interiér a pořiďte si luxusní Saténové povlečení Stripe béžová od Kvalitexu, a to za skvělou cenu na esrom.cz.