Rubriky
Aktuality

Kvalitní dárek pro milovníky kávy – Dárková sada šálků Orion s podšálky Bambu

Dárková sada šálků Orion s podšálky Bambu

Elegantní sada šálků a podšálků v netradičním spojení porcelánu a bambusového dřeva ozvláštní rodinné setkání i posezení s přáteli. Tyto šálky vám navíc poskytnou jedinečný zážitek z kávy, jakou jste dosud neměli možnost ochutnat.

Sada šálků Orion s podšálky Bambu nabízí šest šálků s užitným objemem cca 100 ml a celkovou kapacitou 125 ml. Každý šálek má průměr 6,5 cm a výšku 6 cm. Každý šálek je také opatřen kvalitním porcelánem, který je snadno čistitelný a lze ho mýt v myčce.

Obsah sady:

  • 6x šálek – celkový objem 125 ml (užitný objem cca 100 ml), pr. 6,5 cm, v. 6 cm
  • 6x podšálek – pr. 9,5 cm

Tuto dárkovou sadu můžete zakoupit na stránkách Esrom.cz za výhodnou cenu. Pro milovníky kávy a kvalitních designových doplňků je to trefa do černého. Darujte originální dárek, který zaujme svým designem a kvalitou.

Dárková sada šálků Orion s podšálky Bambu

Nic není lepší, než si dopřát šálek skvěle uvařené kávy v krásné sestavě šálků a podšálků. Tento produkt není určen jen pro milovníky kávy, ale také pro milovníky designu a krásných, kvalitních předmětů. Porcelánové šálky v kombinaci s bambusovými podšálky jsou navíc ekologickou volbou, která bude díky svému designu vynikat i v moderním interiéru.

Navštivte stránky Esrom.cz a pořiďte si tyto šedé kousky, které nejen skvěle vypadají a nabízejí perfektní zážitek z kávy, ale i snadno vydrží dennodenní používání.

Dárková sada šálků Orion s podšálky Bambu

Chcete mít jedinečnou a krásnou sestavu šálků a podšálků na kávu? Navštivte stránky Esrom.cz a pořiďte si nyní tuto dárkovou sadu za výhodnou cenu.

Dárková sada šálků Orion s podšálky Bambu na Esrom.cz