Rubriky
Aktuality

Moderní komoda K160 10SZ v bílém/černém lesku


Kvalitní komoda K160 10SZ, která vás okouzlí svou jednoduchostí a elegancí.

Trendová komoda K160 10SZ je skvělou volbou pro každého, kdo touží po moderním a stylovém nábytku do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Elegantní linie v kombinaci s bílým a černým leskem dokonale doplní interiér vašeho domova.

Tento nábytek má kvalitní zpracování a úložný prostor, který v sobě ukrývá mnoho míst pro ukládání věcí. Komoda disponuje devíti praktickými zásuvkami, kde můžete uschovat různé předměty a přehledně si je uspořádat. Věci budou mít své pevné místo a vy se tak vyhnete nepořádku v místnosti.

Tento kousek je vyroben ze středně tvrdé dřevovláknité desky, která poskytuje dostatečnou pevnost a zároveň zachovává příjemnou hmotnost. Navíc jsou použité materiály šetrné k životnímu prostředí, což je dnes již velmi důležité.

Komoda K160 10SZ v bílém/černém lesku

Při umístění komody do místnosti ji můžete kombinovat s dalšími kousky nábytku, které budou dokonale ladit s tímto moderním kouskem. Všechny další doplňky, jako jsou třeba visící police, psací stůl, skříně nebo poličky, najdete v naší široké nabídce nábytku na našich stránkách. Pokud si nebudete jisti s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme.

Zamyslete se, která místnost vám tuto elegantní komodu nejvíce zdobí, a neváhejte si ji pořídit. Pokud rádi mícháte styly, můžete kombinovat moderní kus nábytku s tradičním a vytvořit si tak jedinečnou atmosféru.