Rubriky
Aktuality

Moderní sprchový systém Hansgrohe Croma E s termostatickou baterií pod omítku

sprchový systém

Sprchový systém s termostatickou baterií s montáží pod omítku se 3 funkcemi s průměrem 11. Jedná se o moderní a elegantní řešení pro každou koupelnu. Systém má průtok 18,3 litrů/minutu, takže se velmi dobře hodí pro skutečně osvěžující sprchování.

Hranatý design s elegantními detaily

Hansgrohe Croma E pod omítku se 3 funkcemi s termostatickou baterií má především nádherný hranatý design, který skvěle zapadne do každé moderní koupelny. Na baterii se snadno reguluje teplota vody, takže každý si může sprchovat přesně podle svých představ a bez zbytečných komplikací.

Dobře promyšlené funkce

Hansgrohe Croma E s termostatickou baterií se hodí pro každou rodinu nebo domácnost – baterie navíc nabízí tři funkce: hlavní, rukojeť a sprška. Řízení jednotlivých funkcí je jednoduché a intuitivní, takže se s ním snadno zvládnou i děti.

Kvalita značky Hansgrohe

Sprchový systém Hansgrohe Croma E s termostatickou baterií pod omítku je značkový produkt, který zaručuje kvalitu i spolehlivost. Značka Hansgrohe je trhový lídr a její produkty jsou synonymem vynikající kvality.


sprchový systém

Vychutnejte si osvěžující sprchu s moderním systémem Hansgrohe Croma E s termostatickou baterií pod omítku, který zaručuje kvalitu, spolehlivost a skvělý design. Investice do takového systému se určitě vyplatí a jistě budete spokojeni.