Rubriky
Aktuality

Nová dřezová baterie Hansgrohe Metris M71 s vytahovací sprškou a stříbrným leskem nerezové oceli 14821800

Dřezová baterie Hansgrohe Metris M71

Hansgrohe Metris M71 je nová dřezová baterie s vytahovací sprškou a stříbrným leskem nerezové oceli, která se stane výrazným prvkem každé moderní kuchyně. Baterie je vyrobena ze špičkových materiálů, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou

Tento model baterie je páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou, což umožňuje snadné mytí a důkladné čištění nádobí i kuchyňských potřeb. Vysoký průtok baterie – 10 litrů/minutu – zajišťuje rychlé a efektivní mytí nádobí, což usnadní každodenní práci v kuchyni.

Dřezová baterie Hansgrohe Metris M71 s vytahovací sprškou

Vzhled nerezu

Hansgrohe Metris M71 vyniká svým barevným provedením, které vypadá jako nerezová ocel. Díky tomu je baterie elegantní a moderní. Je skvělou volbou pro každou kuchyni, která chce působit vkusně a stylově.

Parametry baterie

  • Průtok baterie: 10 l/min
  • Výška: 35,6 cm
  • Ramínko: 31,5 cm

Parametry Hansgrohe Metris M71

Baterie Hansgrohe Metris M71 je ideální volbou pro každou kuchyni, která chce mít moderní a vkusnou výbavu. Její vysoký průtok a výška umožňují snadné mytí nádobí a kuchyňských potřeb. Vzhled nerezu zase zajišťuje elegantní vzhled kuchyně a dodává jí stylovost. Vyberte si Hansgrohe Metris M71 a užijte si pohodlí a efektivitu v kuchyni.