Rubriky
Aktuality

Stropní LED svítidlo Globo ve velikosti 60/12 cm


Popis svítidla

STROPNÍ LED SVÍTIDLO Globo je moderní a elegantní svítidlo s rozměry 60/12 cm. Je určeno pro všechny interiéry, které potřebují kvalitní a jasné osvětlení. Svítidlo disponuje 24 WATT LED a 750 LUMENY, což zaručuje dostatečné světlo i pro větší místnosti. Kromě toho je svítidlo také energeticky úsporné.

Použití svítidla

Globo stropní LED svítidlo se hodí do všech typů bytů nebo kanceláří. Díky svému designu se hodí k moderním, ale i tradičním interiérům. Tohoto svítidla si všimnou všichni návštěvníci vašeho domu nebo kanceláře.

Výhody stropního svítidla Globo

Jak svítidlo instalovat

Instalace svítidla je snadná a rychlá. Před samotnou instalací je zapotřebí odpojit elektrický proud. Poté je nutné namontovat kovovou část svítidla na strop a následně do ní vložit textilní stínidlo. Poté se svítidlo jednoduše připojí k elektrickým vodičům pomocí přiložených svorek.

Závěr

je vhodné pro každého, kdo hledá moderní a kvalitní svítidlo. Využití 24 WATT LED a 750 LUMENŮ, které jsou energeticky úsporné, zajistí dostatečné světlo v každé místnosti. Svítidlo se hodí k modernímu i tradičnímu interiéru. Pokud hledáte kvalitní a moderní svítidlo, doporučujeme koupit stropní LED svítidlo Globo.

Stropní LED svítidlo Globo