Rubriky
Aktuality

Stropní svítidlo TooLight s dálkovým ovládáním a zlatým designem – recenze modelu APP394-CP


Stropní svítidlo je nezbytný prvek každého moderního interiéru. Měl by být nejen praktický, ale také elegantní a stylový. Stropní svítidlo modelu TooLight APP394-CP disponuje nejen dálkovým ovládáním, ale také nádherným designem, který zaručeně zaujme každého, kdo vkročí do místnosti.

Krásné stropní svítidlo vyrobeno z kvalitního kovu

Svítidlo je vyrobeno z kovu, který je odolný proti poškrábání a mechanickému poškození. Designový prvek vyniká zlatou barvou, která dodává celému svítidlu prémiový charakter. Kromě toho má tento model integrovaný LED pásek, který spotřebuje velmi málo energie a zachovává si velmi dlouhou životnost.

Nastavitelnost kabelů

Pro zajištění co nejlepšího osvětlení je svítidlo vybaveno nastavitelnými kabely, které umožňují přesnou úpravu podle potřeb. Kabely jsou velmi snadno nastavitelné a umožňují úpravu v rozsahu 90 cm, což umožní umístit svítidlo přesně tam, kde potřebujete.

Dálkové ovládání svítidla

Svítidlo je vybaveno dálkovým ovladačem, který umožňuje plynule měnit jak intenzitu, tak barvu světla. Díky tomu si můžete vytvořit takovou atmosféru, kterou budete mít nejraději. Ovladač je velmi snadno použitelný a pro ovládání stačí pouze jedna ruka.

Technické specifikace

Svítidlo TooLight APP394-CP disponuje velkým množstvím funkcí a technických parametrů:

Materiál: Kov

Barva: Zlatá

Integrované LED: Ano

Síť: ~ 220V – ~240V

Délka kabelů: 90 cm

Napájení: 40W

Dálkový ovladač pro změnu barvy a intenzity světla: Ano

Rozměry

Pokud se chcete podívat na design samotného svítidla, tady jsou jeho rozměry:

Výška: 14,5 cm

Šířka: 55 cm

Hloubka: 55 cm

Závěr

Stropní svítidlo TooLight APP394-CP není jen elegantní a stylové, ale také velmi praktické. Díky dálkovému ovládání můžete snadno přizpůsobit intenzitu a barvu světla. Svítidlo navíc disponuje velmi nízkou spotřebou energie a integrovaný LED pásek. Pokud hledáte nové svítidlo pro váš interiér, pak jsou svítidla TooLight nejlepší volbou. Pokud vás zaujalo stropní svítidlo TooLight APP394-CP, naleznete ho na https://www.esrom.cz/produkt/toolight-stropni-svitidlo-na-dalkove-ovladani-app394-cp-zlate.