Rubriky
Aktuality

Zeleno-oranžová deka 200×140 cm s mřížkou od Hübsch


Zařiďte svůj interiér stylově

Čas ozvláštnit interiér? Se značkou Hübsch mu dodáte barvy. S dekou z řady Grid získáte nejen pocit tepla ve vaší domácnosti, ale také nasajete její osobitý styl. Využít ji můžete například při lenošení u televize jako přikrývku, nebo jako přehoz přes pohovku, či jedno z vašich křesel.

Vynikající kvalita od renomovaného výrobce

Značka Hübsch se pyšní kvalitním zpracováním svých výrobků a používáním nejkvalitnějších materiálů. Deka z řady Grid není výjimkou. Je vyrobena z měkkého a příjemného materiálu, který vám bude poskytovat teplo a komfort za každého počasí.

Stylový design s mřížkou

Zeleno-oranžová deka s mřížkou vám dodá do vašeho interiéru originální styl. Tento designový kousek se stane tím pravým doplňkem, který dodá do vaší domácnosti tu správnou dávku energie. Zábavný vzhled této deky působí velmi příjemně na vaše smysly, což vám pomůže uvolnit se a vychutnat si klidnou chvíli odpočinku.

Zeleno-oranžová deka s mřížkou

Rozměry deky

Deka z řady Grid má velikost 200 x 140 cm. Tyto rozměry jsou dostatečně velké, aby mohla být použita jako přehoz na gauč nebo křeslo. Tento kus textilu také poslouží jako příjemná přikrývka při sledování televize nebo lenošení na gauči.

Kde si můžete deku zakoupit?

Zeleno-oranžovou deku 200×140 cm s mřížkou od Hübsch si můžete zakoupit na stránkách nabytekprehledne.cz. Navštivte jejich webové stránky a objednejte si tento originální kousek, který vašemu interiéru dodá na kráse a individualitě.

Zeleno-oranžová deka s mřížkou na křesle